naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

Ds. Hasperschool contact

Adresgegevens

Ds. Hasperschool in Akkrum
De Stringen 3
8491 HA Akkrum

Telefoon: 0566 - 651464
Mailadres: info@hasperschool.nl

 
menu

Hasper's got talent 2019 groot succes!

- woensdag 15 mei 2019 -

Op woensdag 15 mei werd een feestelijke avond voor alle kinderen met hun ouders georganiseerd. Op deze avond kon iedereen genieten van veel op onze school aanwezige talenten.
Op woensdag 15 mei werd een feestelijke avond voor alle kinderen met hun ouders georganiseerd. Op deze avond kon iedereen genieten van veel op onze school aanwezige talenten. Nu eens niet de taal- en rekentalentjes, maar talenten die op een podium prima tot hun recht komen. Nou, dat hebben we geweten: de zaal was tot de nok gevuld!Zo konden we kijken en luisteren naar playbackacts, dansen, radslagen, orgel- en pianomuziek, kregen we judoles en mochten we meedeinen op de drums en ging uiteindelijk het dak eraf met een meedoe-act!Kinderen die allemaal hun beste beentje voorzetten, individueel, in een klein groepje of met de hele klas... in één woord: fantastisch!!Iedereen ontzettend bedankt voor alle bijdragen en hulp voor, tijdens en na deze gedankwaardige avond!
Van links..... naar rechts....

Meer foto's op het fotoplein van groep 7 (inloggen verplicht).
12 juli 2019

Einde schooljaar: Vossenjacht

Elke zomervakantie wordt bij ons traditiegetrouw ingeluid met een Vossenjacht; vele ti... Lees meer...

29 april 2019

Opgeven t/m 11 juli a.s.: 100 jaar Ds. Hasperschool te Akkrum

Op 1 september 2019 bestaat CBS Ds. Hasperschool te Akkrum honderd jaar. Daarom nodige... Lees meer...

27 juni 2019

HasperNieuwsbrief nr. 10 online

Onze nieuwste Nieuwsbrief staat online... Lees meer...